iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Hürriyet Mahallesi, Kız Kalesi Sokak No:3 İç Kapı: 2, 34403 Kâğıthane/İstanbul
trenfrdearruroja

Thodex Kripto Para Dolandırıcılığı

Thodex Kripto Para Dolandırıcılığı

Bilişim sistemlerinin evrimleşmesi ve gelişmesine bağlı birçok dolandırıcılık yöntemlerinin geliştiğini söylememiz gerekiyor. Özellikle kripto paralarda öncelikle bitcoin dolandırıcılığı ve daha sonra kripto paraların çalınması ve en son marketlerin kurulması üzerine thodex ve benzeri şirketlerin kurulmasıyla farklı mağduriyetlerin oluşmasına da yol açılmış oldu.

Thodex Mağdurları

Thodex mağdurları tarafından özellikle son dönemde mağduriyet sayısı ve miktar bakımından gelinen en son noktada ulusal ve uluslarası birçok mağduriyet yaşayan kişiler yatırdıkları coinlere ulaşamadığı gerekçesiyle mağduriyetlerin giderilmesini talep etmektedirler.

Thodex Avukat

Thodex mağdurları şuan iddia aşamasında da olsa kuvvetli suç şüphesi altında mağduriyet yaşadıklarını ve hesaplarına erişemediklerini beyan etmektedirler. Bu durumdaki mağduriyet yaşayan avukat arayışı içerisinde hukuki haklarını aramaktadırlar. Evvelce yazılarımızdan bilişim hukukunda kripto paralara özgü dikkat edilecek hususlar üzerine yazdığımız yazıda kripto para yatırımcılarının yatırımlarını marketlerde tutmamasını soğuk cüzdanlarda biriktirmesi gerektiğine ilişkin uyarılards bulunmuştuk. Gelinen noktada ne yazıkki tarafımıza mağdurlar ulaşmakta ve mağduriyetlerinin giderilmesini talep etmektedirler.

Thodex Dava Açmak

Thodex’e karşı açılacak dava hem hukuki hem cezai takibat sonrası mümkün olabilecektir. Kripto paralar üzerine düzenleme yapılmamış olması sebebiyle hukuk davalarında genel hükümler çerçevesinde talep yapılacak iken ceza davası için böyle bir hüküm aramamıza gerek bulunmamaktadır.  Ceza davası bilişim sistemleri suretiyle dolandırıcılık üzerine yapılacaktır. En son faile ilişkin mevduatların el konulması sonrası açılacak davalar önem taşımaktadır.

Thodexe Dava Açmak için gerekli evraklar

Ceza hukuku açısından her türlü belge ve bilgi delil olarak kullanılma durumu mevcuttur. Özellikle şirkete yapılan ödeme dekontları, hesap özetleri gibi evraklar.

Thodex Kripto Para Avukatlık Ücreti

İstanbul barosunun tavsiye niteliğindeki en az ücret çizelgesine göre rakamlar talep edilmektedir.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Hukuki Danışmanlık Ücretlidir. İletişim ve Randevu için arayabilirsiniz.
× Whatsapp